top of page

JP Industries-Komple Anahtar Teslim Çuval,Branda Hatları

1984 yılında Hindistan'da kurulmuş olan firma Çuval,branda, FIBC,monofilament konusunda komple çözümler sunmasının yanı sıra cast film, blown film,PET çember ve levha ekstruderleri ve geri dönüşüm makineleri de üretmektedir. Tüm üretimi kendi bünyesinde yapan JPEL Industries ürünleri sizlerin kaliteyi, uygun fiyatlara almanıza olanak sağlamaktadır.

Ekstrüzyon Hattı ve Sarıcılar

PP/HDPE hatları çuval,branda,FIBC (Jumbo Bag),ip gibi üretimler için AC sürücülü Sarıcılar kullanılmaktadır.Saatlik kapasite 150 kg ile 600 kg bulan hatları bulunmaktadır.

 

Laminasyon Hatları

Kağıt, Kumaş,Çuval,Jüt,Aluminyum Folyo,BOPP film,Polyester Film gibi malzemelerin üzerine LDPE ve PP laminasyon hattı 5200 mm

genişliğe kadar üretilmektedir.5 kata kadar uygulamalarımız mevcuttur.

 

.

Baskı,Kesim ve Yeniden Sarım

4-6-8 renkli flexo baskı makinesi, Yüzeyi Corona ile pürüzlendirme, baskı, perfore,guset ve Kesim makineleri HDPE/PP laminasyonlu veya laminasyonsuz dokunmuş kumaşlar içindir. 

 

Dokuma Hatları

Tüm dokuma hatları yine JP Industries bünyesinde Jaiko markasıyla üretilmektedir. Firma OEM olarak bir çok markaya dokuma hattı sağlamaktadır. Ayrınyılar için lütfen www.jaiko.in  sayfasını ziyaret ediniz.

Kesim ve Dikim Hattı

Konversiyon Hat olarakta tanımlanan makine istenilen genişlikte ve ebatta dokunmuş çuval üretmek için kullanılır.Servo ve PLC kontrollü olan makine 850 mm genişlikte ve 1400 mm uzunlukta dakikada 30-40 çuval üretmektedir. 

bottom of page